O nás

Jsme softwarová a konzultační společnost zabývající se dodávkou sofistikovaných zákaznických systémů a řešení na míru. Pohybujeme se téměř výhradně v oblasti informačních, telekomunikačních a zejména mobilních služeb s vysokou přidanou hodnotou.

Z jednotlivců, kteří se nikdy neznali a jen náhodu se potkali při práci, se stal pevný, komplexní a soudržný tým, který za posledních deset let jednoznačně dokázal, že si troufá na jakýkoli projekt.

Zkrátka fungujeme už nějaký ten pátek, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty mluví za nás.

I s vámi hrajeme jako tým

Firemní tým je základ. Náš i ten Váš. My se ale těšíme, že během spolupráce s Vámi budeme jeden jediný tým s jedním jediným cílem.

Váš úspěch = náš úspěch

Náš úspěch je fajn, ale naším cílem je pomoci dosáhnout úspěchu především Vám. Nejenže pak máme radost dvojnásobnou, ale je to logicky jediná cesta, jak docílit, že s námi budete chtít spolupracovat i nadále. A to my chceme.

Žádná jednorázovka

Dodáním řešení to nekončí. Naopak. Tím vše začíná. I nadále jsme Vám nablízku v roli strategického partnera a pomáháme partnerům s provozem a rozvojem.

Říkáme věci na rovinu

Pokud v něčem nevidíme přínos pro Vaši věc, řekneme Vám to. A navrhneme Vám vhodnější variantu. Věřte, že se Vám vyplatí nás poslouchat. Něco už jsme zažili.

Posloucháme

I když to někdy nebývá lehké, dokážeme nejen poslouchat, ale i navnímat Vaše požadavky, potřeby a představy, specifikovat je a navrhnout Vám řešení, které navíc respektuje Vaše specifika. A pak ho samozřejmě i realizovat.

Vyvíjíme hlavou i srdcem

Navrhujeme, vyvíjíme a realizujeme pro Vás řešení stejně, jako bychom ho dělali pro sebe. Nejenže splní Vaše představy a specifika, ale navíc je připraveno pro budoucí rozvoj.

Copyright © 2019 B2B.CZ, s.r.o.